Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/contact-form-by-supsystic/modules/supsystic_promo/mod.php on line 518
Dlaczego cena skupu oleju jest tak niska ? | Nie oddawaj oleju do utylizacji za grosze !
Nie oddawaj oleju do utylizacji za grosze !

PODDAJ GO MIKROFILTRACJI !

Dlaczego cena skupu oleju jest tak niska ?

Obecna sytuacja związana jest z wysokimi korektami notowań ceny ropy naftowej na giełdach światowych oraz pojawieniem się bardzo taniego surowca. Spowodowało to bezpośrednio obniżenie cen zakupu brudnych olejów  przez producentów, a co najważniejsze – wprowadzenie ścisłych limitów ilości przyjmowanych do recyklingu olejów find more information. Działania te, wpływają negatywnie na ilość odzyskiwanych i unieszkodliwianych olejów.

Odbiciem tego, jest drastyczne obniżenie cen skupu olejów zarówno w rafineriach polskich jak i zagranicznych. Dodatkowo, utylizowany olej, odbierany przez wyspecjalizowane podmioty gospodarcze powinien teraz zawierać mniej niż 5 % sumy zanieczyszczeń.  Oczywistym jest, że Rafinerie, które w chwili obecnej dyktują warunki, będą systematycznie obniżać ceny oraz zwiększać wymagania dotyczące czystości odbieranych olejów.

admin • 07/02/2015


Previous Post

Next Post

Masz pytania?

Napisz do nas wiadomość, skorzystaj z czatu (prawy dolny róg). Jesteśmy do twojej dyspozycji